Sauna. Formulakuskit. Nokia. Rehellisyys. Maailman onnellisin kansa.
Haluamme nostaa suomalaisen jäätelön legendojen joukkoon.

Lähde mukaan reissuun:
   

Yhteystiedot

Kolmen Kaverin Jäätelö Oy,
Kivikonlaita 36, 00940 Helsinki

Heikki Huotari
040 580 5715
heikki.huotari@3kaveria.fi

Myynti

Tomi Paavola
050 529 2790
tomi.paavola@3kaveria.fi

Nina Viranen
050 591 6025
nina.viranen@3kaveria.fi

Markkinointi/Brändi

Anna Wikholm
045 249 4292
anna.wikholm@3kaveria.fi

Markkinointi/Sosiaalinen media

Karoliina Hillman
044 511 4540
karoliina.hillman@3kaveria.fi

Tilaukset/Asiakaspalautteet

Leena Kuusisto
050 344 4423
tilaukset@3kaveria.fi

palautteet@3kaveria.fi

JÄÄTELÖVALIKOIMA KAUPOILLE

Tuotekehitys

Sauli Saarnisto
050 313 7039
sauli.saarnisto@3kaveria.fi

Tuotanto

Micael Saranpää
050 309 3552
micael.saranpaa@3kaveria.fi

Työhakemukset

Jätä avoin työhakemus osoitteseen:
hakemukset@3kaveria.fi

 

Emme tiedä kaikkea. Kerro makutoive, parannusehdotus, tai lähetä ihan vaan terkut. Luemme jokaisen viestin ajatuksella.


Palautettani saa käyttää nimimerkillä markkinoinnissa (etunimi sekä sukunimen alkukirjain, esim Mari M.)
Hyväksyn tietosuojaselosteen.
Tyhjennä lomake
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.