Sauna. Formulakuskit. Nokia. Rehellisyys. Maailman onnellisin kansa.
Haluamme nostaa suomalaisen jäätelön legendojen joukkoon.

Lähde mukaan reissuun:
   

Yhteystiedot

Kolmen Kaverin Jäätelö Oy,
Kivikonlaita 36, 00940 Helsinki

Jakob Hägerström
Toimitusjohtaja
jakob.hagerstrom@3kaveria.fi

Myynti

Tomi Paavola
Myyntijohtaja
050 529 2790
tomi.paavola@3kaveria.fi

Nina Viranen
Avainasiakaspäällikkö
050 591 6025
nina.viranen@3kaveria.fi
Espoo, Varsinais-Suomi, Ahvenanmaa, Pohjois-Pohjanmaa, Lappi, Kainuu, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala

Marko Luhtala
Myyntiedustaja
050 552 1167
marko.luhtala@3kaveria.fi
Helsinki, Vantaa, Itä-Uusimaa, Hämeenlinna

Johanna Palander
Myyntiedustaja
040 866 8772
johanna.palander@3kaveria.fi
Päijät-Häme, Keski-Suomi, Etelä-Savo, Etelä-Karjala, Kymenlaakso

Kirsti Mansikkamäki
Myyntiedustaja
040 557 0421
kirsti.hukki@gmail.com
Satakunta, Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Pohjanmaa

Viestintä

Anna Wikholm
045 249 4292
anna.wikholm@3kaveria.fi

Markkinointi

Anne Giersberg
Markkinointijohtaja
anne.giersberg@3kaveria.fi

Markkinointi/Sosiaalinen Media

Karoliina Hillman
Markkinointipäällikkö
karoliina.hillman@3kaveria.fi

Markkinointi/Vähittäiskauppa & HoReCa

Ida Haapanen
Markkinointipäällikkö

ida.haapanen@3kaveria.fi

Henna Kainulainen (vanhempainvapaalla)
Markkinointipäällikkö
henna.kainulainen@3kaveria.fi

Tilaukset/Asiakaspalautteet

Johanna Försti
Myyntikoordinaattori
050 344 4423
johanna.forsti@3kaveria.fi
tilaukset@3kaveria.fi

palautteet@3kaveria.fi

JÄÄTELÖVALIKOIMA KAUPOILLE

Tuotanto

Micael Saranpää
Tuotantojohtaja
050 309 3552
micael.saranpaa@3kaveria.fi

Työhakemukset

Jätä avoin työhakemus osoitteseen:
hakemukset@3kaveria.fi

 

Emme tiedä kaikkea. Kerro makutoive, parannusehdotus, tai lähetä ihan vaan terkut. Luemme jokaisen viestin ajatuksella.

HUOM! Mikäli asiasi koskee virheellistä tuotetta, ilmoita siitä meille erillisellä lomakkeella.







    Palautettani saa käyttää nimimerkillä markkinoinnissa (etunimi sekä sukunimen alkukirjain, esim Mari M.)

    Hyväksyn tietosuojaselosteen.

    Tyhjennä lomake

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.