Sauna. Formulakuskit. Nokia. Rehellisyys. Maailman onnellisin kansa.
Haluamme nostaa suomalaisen jäätelön legendojen joukkoon.

Lähde mukaan reissuun:
   

Yhteystiedot

Kolmen Kaverin Jäätelö Oy,
Keinulaudantie 5, 00940 Helsinki

Heikki Huotari
040 580 5715
heikki.huotari@3kaveria.fi

Myynti

Tomi Paavola
050 529 2790
tomi.paavola@3kaveria.fi

Markkinointi

Anna Wikholm
045 249 42 92
anna.wikholm@3kaveria.fi

Tilaukset

Leena Kuusisto
050 344 4423
tilaukset@3kaveria.fi
leena.kuusisto@3kaveria.fi

Jäätelövalikoima kaupoille

Tuotekehitys

Sauli Saarnisto
050 313 7039
sauli.saarnisto@3kaveria.fi

Ota yhteyttä

Emme tiedä kaikkea. Kerro makutoive, parannusehdotus, tai lähetä ihan vaan terkut. Luemme jokaisen viestin ajatuksella.

Palautettani saa käyttää nimimerkillä markkinoinnissa (etunimi sekä sukunimen alkukirjain, esim Mari M.)
Hyväksyn tietosuojaselosteen.
Tyhjennä lomake